ceskestredohori.cz
turistický
informační portál

Úvodní strana
Turistika
Encyklopedie
Ubytování a rekreace
Přehled akcí
Obchod / e-shop
Služby
Odkazy
O stránkách

MAPY ĆESKÉHO STŘEDOHOŘÍ
Název: Bořeň. Turistická mapa
Měřítko 1:5.000, 1:2.000
Rok vydání: 2011
Vydavatel: Bílinská přírodovědná společnost o.s.

Oboustranně potištěná mapa je výsledkem čtyřleté práce a detailního průzkumu fascinující skalnaté hory Bořeň. Díky měřítku 1:5 000 (lícová strana, 1 cm na mapě = 50 m ve skutečnosti) a 1:2.000 (rubová strana, 1 cm na mapě = 20 m ve skutečnosti) je tak nejpodrobnější turistickou mapou této hlavní dominanty Bílinska. Mapový list v měřítku 1:5.000 je opatřen očíslovanými popiskami zajímavých míst hory a přilehlého okolí. Zjistíte tak, kde se nacházela dnes již zaniklá alpinská botanická zahrádka nebo kde nalézt Rulovou kru.

Mapový list na opačné straně v měřítku 1:2.000 pak skýtá skutečně podrobné znázornění skalnatého masivu včetně označení jednotlivých skalních stěn a dalších terénních útvarů. Dozvíte se tak, kde se nachází např. Rokle tmy, Biskupská stolice, Bilanina jeskyně či Kramlovaná stezka. Vrstevnice na tomto listu jsou znázorněny po dvou metrech. Rozměr mapy ve složeném stavu činí 11 x 15,5 cm.

Ukázka mapy:

INTERNETOVÝ OBCHOD
Stav: Nová
Dostupnost: skladem
Cena: 30,- Kč
Zakoupení mapy:
V případě, že máte zájem o tuto mapu, objednejte si ji prosím e-mailem - zde, případně na telefonu 774 923 549.

Způsob doručení: Mapu je možno zaslat dobírkou České pošty (85,- Kč). Druhou, levnější možností je zaplacení převodem na účet (po domluvě e-mailem) a následné zaslání mapy poštou (doporučeně: 39,- Kč). V případě, že si objednáte více položek, platí se jedno poštovné. Bez poštovného je možné tuto mapu předat po předchozí dohodě v Ústí n. L. nebo v Lovosicích.
SOUVISEJÍCÍ TITULY:
  • Bořeň očima geologa


  • Encyklopedie > Mapy > Bořeň. Turistická mapa
    Obchod > Mapy > Bořeň. Turistická mapa

    Úvod
    Napište nám 
    Copyright